Daima Bağlı

Rain Bird, avucunuzun içinden müşterilerinizi yönetmenizi sağlar ve onlara talep ettiklerine erişim sunar. İster başka bir sahada kamyonetizde olun ister müşteriniz kendi bahçesinde duruyor olsun, her ikinizde daima uygulama yapılmış peyzaj alanlarına bağlı olursunuz.

Su Tasarrufu Yapın. Paradan Tasarruf Edin. Tüm Yıl Boyunca.

Otomatik Mevsimsel Ayarlamalar, su kullanımını %30’a
varan oranda düşürür ve aylık su faturalarını azaltır.

Tamamen Özelleştirilebilir

Müşterilerinizi gruplayın, arazilerinin fotoğraflarını yükleyin ve sulama sistemleri hakkında uyarılar isteyin. Tüm kontrol sizde.

Yerel olarak Doğru

Yerel hava durumu verilerine internetten veya doğrudan opsiyonel bir yağmur sensörü yardımıyla erişin. Hangisini kullanırsanız kullanın, su tasarrufu yapacağınızdan emin olun.

Bildirim Uyarıları

Kontrol ünitesi içindeki bilgilerin kilidini açın ve su kullanımını daha iyi yönetmek için kullanın. Akıllı telefonunuzda veya tabletinizde don uyarılarını ve mevsimsel ayar bildirimlerini alın.

BURADAN KONTROL...
VEYA BURADAN!

Birden Fazla Kontrol Ünitesini Kontrol Edin

Rain Bird uygulamasını kullanarak, dünyanın herhangi bir yerinde birden çok kontrol ünitesini kontrol edebilirsiniz. Rain Bird uygulamasını birden fazla cihaza kurun veya kontrolü ev sahipleri, diğer takım üyeleri, bahçıvanlar ve daha pek çoklarıyla güvenli bir şekilde paylaşın.

Nasıl çalışır?

Artık bir yağmurlama sistemine WiFi eklemenin faydalarını anladığınıza göre, Rain Bird mobil uygulamasına bir göz atın ve yönettiğiniz alanlar için özel bir program oluşturmanın ne kadar kolay olduğunu görün.